Jestem trenerem praktyk sprzedaży. Coachem. Mentorem.

Posiadam 17-letnie doświadczenie w sprzedaży, w tym 13 lat na stanowiskach managerskich.
Praca zawodowa umożliwiła mi zrozumienie i poznanie biznesu.  W mojej pracy osiągałam ponadprzeciętne wyniki, które opierałam
na ważnych elementach motywacyjnych i coachingowych w pracy z ludźmi.
Ukończyłam studia podyplomowe w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu na kierunku Life&Business Coaching. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem.

Obecnie współpracuję z firmami szkoleniowymi oraz rozwijam firmę Meeting Szkolenia Coaching, w której prowadzę warsztaty szkoleniowe dla podmiotów gospodarczych w tematyce zarządzania i sprzedaży oraz coaching kadry zarządzającej, pracowników, handlowców w terenie.

Moją pasją jest coaching, którego ideę promuję również wśród klientów indywidualnych. Towarzyszę w zmianach, ustalaniu celów, rozwoju kompetencji, odkrywaniu motywacji, komunikacji.

Sesje coachingowe trwają 60 minut od poniedziałku do soboty. Istnieje możliwość spotkań osobistych, telefonicznych i kontaktu
za pomocą programów zdalnych.

Proponuję rozwiązania abonamentowe (do uzgodnienia telefonicznie).

Oferty szkoleń i coachingu dla biznesu przygotowywane są po uzgodnieniu potrzeb i możliwych terminów. Istnieje możliwość podjęcia czasowej współpracy wyłącznie dla Państwa firmy.

Prywatnie jestem mamą Mateusza i Pawła.
Jestem miłośniczką samochodów i sportów wodnych.

Zapisz