Jestem trenerem praktyk sprzedaży i zarządzania. Coach. Mentor. Konsultant.

Posiadam 18-letnie doświadczenie w sprzedaży, w tym 14 lat na stanowiskach managerskich.

Praca zawodowa umożliwiła mi zrozumienie i poznanie biznesu.  W mojej pracy osiągałam ponadprzeciętne wyniki, które opierałam na ważnych elementach motywacyjnych i coachingowych w pracy z ludźmi.

Ukończyłam studia podyplomowe w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu na kierunku Life&Business Coaching oraz studia podyplomowe na wydziale prawa w obszarze: Mediacji i negocjacji gospodarczych i pracowniczych. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem.

Obecnie współpracuję z firmami szkoleniowymi oraz rozwijam firmę Meeting Szkolenia Coaching, w której prowadzę warsztaty szkoleniowe dla podmiotów gospodarczych w tematyce zarządzania i sprzedaży oraz coaching kadry zarządzającej, pracowników, handlowców w terenie.

Moją pasją jest coaching, którego ideę promuję również wśród klientów indywidualnych. Towarzyszę w zmianach, ustalaniu celów, rozwoju kompetencji, odkrywaniu motywacji, komunikacji.

Sesje coachingowe trwają 60 minut od poniedziałku do soboty. Istnieje możliwość spotkań osobistych, telefonicznych i kontaktu
za pomocą programów zdalnych.

Proponuję rozwiązania abonamentowe (do uzgodnienia telefonicznie).

Oferty szkoleń i coachingu dla biznesu przygotowywane są po uzgodnieniu potrzeb i możliwych terminów. Istnieje możliwość podjęcia czasowej współpracy wyłącznie dla Państwa firmy.

Prywatnie jestem mamą Mateusza i Pawła.
Jestem miłośniczką samochodów i sportów wodnych.

Zapisz