coaching

Aneta – kobieta skazana na sukces ze względu na ogromną ambicję popartą pracowitością, niezwykle komunikatywna potrafi nawiązać szybko relację umiejętnie dopasowując się do rozmówcy oraz sytuacji. Bardzo energetyczna pełna pomysłów bardzo kreatywna świetny kompan zarówno na niwie zawodowej jak i prywatniej. – Elżbieta Nowacka

 

 


Bardzo polecam!coaching

Skorzystałam z kilku sesji. Coach godny zaufania. –

Katarzyna Choszczyk

 

 

 

 


coaching

Chciałabym bardzo serdecznie polecić sesję coachingową z Panią Anetą. Zarówno pod względem motywacji zawodowych, jak i w rozwiązaniu życiowych problemów. Jeśli ktoś ma wątpliwości, sam odpowie sobie na własne pytania- czym opracuje plan, taktykę i będzie realizował założony cel. To nie są porady pani psycholog, tylko czynny udział w opracowaniu zagadnień. Dzięki sesjom nawet telefonicznym, odpowiedziałam sobie szczerze na podstawowe pytania. Dzisiaj jestem silna, świadoma i zdecydowana- co powoduje, że cieszę się z każdego małego sukcesu. Polecam serdecznie z czystym sumieniem!!! – Patrycja Hulewicz


Opinie po szkoleniach: Nowoczesne systemy zarządzania dla Zarządu firmy Sirens Music oraz Etapy rozmów handlowych i Storytelling w sprzedaży dla konsultantów muzycznych wraz z warsztatem odkrywania motywacji i wartości w pracy.

Wielowymiarowe szkolenie z zakresu obsługi klienta, sprzedaży i motywacji. Aneta Ropek reprezentuje doświadczenie z zakresu coachingu, mentoringu i sprzedaży, co pozwoliło jej uszyć szkolenie nawet na miarę potrzeb firmy o tak nietypowym profilu działalności jak nasza. Aneta łączy w sobie pasję, entuzjazm, profesjonalizm i poczucie humoru. Budzi tym zaufanie, które pozwala w pełni skorzystać ze szkolenia w poczuciu miło spędzonego czasu.

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Pani Aneta prowadziła szkolenie z niesamowitą energią
i uśmiechem, dzięki czemu nawet 8 godzin zajęć non stop nie było problemem. Widać, że lubi to co robi i czerpie z tego satysfakcję. Profesjonalnie przygotowała się do prowadzenia zajęć a ogólne zagadnienia z działu sprzedaży były ściśle dopasowane do specjalizacji naszej firmy. Szkolenie było ciekawe, zabawne i sprawnie prowadzone. Dużo dowiedziałam się również o sobie i współpracownikach. Polecam bardzo!

Charyzmatyczna coach, pełen profesjonalizm, bardzo dużo cennych wskazówek. Polecam!

Szkolenia z Anetą pokazały, jak w pełni rozkręcić swój potencjał – zarówno w grupie oraz jako indywidualna osoba. W trakcie szkoleń czułem się dobrze zaopiekowany, omówiliśmy na głos rzeczy, których każdy z uczestników był świadom, ale dzięki temu zaczęliśmy przywiązywać większą uwagę do niektórych aspektów swojej pracy i przekuwać je na swoje zalety. Aneta jest osobą niezwykle kontaktową i pełną pozytywnej energii, którą zaraża osoby wokół siebie – zdecydowanie polecam!


 

Referencje kliknij i przeczytaj:

BalticTest  
MOVIDA
Navy San

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz